Marilyn
Marilyn Marilyn Marilyn

Marilyn

Kategoria: Bielizna i Rajstopy

Paw. H 003

tel. 609 007 264

tel. 22 449 50 21

marilyn-marywilska@marilyn-online.com

 

Fabryczna hurtownia wyrobów pończoszniczych i skarpet znanego Polskiego producenta firmy MARILYN

 

Zajmujemy się obsługą innych hurtowni a także klientów detalicznych. Oprócz wysokiej jakości produktów pończoszniczych, prowadzimy na miejscu sprzedaż bielizny znanych Polskich producentów takich jak Gorsenia, Mat, Vena .

 

MARILYN zajmuje w sprzedaży oraz produkcji wyrobów pończoszniczych jedno z pierwszych miejsc w Polsce i jesteśmy także wysoko cenionym dostawcą za granicą.

 

Corocznie wprowadzamy ok 150 nowych modeli z segmentu moda i klasyka a sam asortyment wynosi ok kilku tysięcy pozycji. Produkty MARILYN poszukiwane są przez kobiety w różnym wieku i upodobaniach. Nasi  przedstawiciele na miejscu oraz w czasie wizyt doradzają dystrybutorom w zakresie  zamówień, asortymentu sprzedaży i sezonowości, trendów.

Oferujemy również wsparcie sprzedaży w postaci katalogów, stojaków, szyldów i innych materiałów marketingowych.

Bielizna wyprodukowana jest w Polsce z wysokiej jakości materiałów. Posiadany bardzo szeroki wybór rozmiarów,  profesjonalny brafitting prowadzony na miejscu w salonie przy hurtowni oraz przystępne ceny stwarzają coraz większe zainteresowanie zakupem i oferowanymi produktami właśnie tutaj. Asortyment który posiadamy w sprzedaży można zmówić za pośrednictwem naszej strony internetowej lub odwiedzając nas w CHT Marywilska 44

 

Hurtownia otwarta jest codziennie od 9.00 do 17.00 a w godzinach poza otwarciem pod telefonem lub mailem.

 

Zapraszamy do zapoznania się z filmem o nas: FILM

AddThis Social Bookmark Button