Olga Style
Olga Style Olga Style Olga Style Olga Style

Olga Style

Kategoria: Biżuteria

Biżuteria złota i wyroby z brązu.

Paw. H 104

tel. 602 194 453

www.olgastyle.com.pl

 

Sklep firmowy Olga Style zaprasza Państwa po piękną biżuterię złotą w cenie producenta.

W naszej ofercie posiadamy pierścionki zaręczynowe i ponad 300 wzorów obrączek. U nas dobierzecie piękne zestawy na chrzciny, komunie i inne uroczystości. A wszystko w najlepszej cenie.

 

Czy jesteś jedną z tych nielicznych osób, która potrafi docenić wartość rzadkich kolekcji?                                                                           

Wierzymy, że ludzie, którzy cenią najlepsze rzeczy - najlepsze książki, najlepszą muzykę, najlepsze jedzenie - to również ludzie, którzy powinni docenić nieprzemijający urok naszych rzeźb.Jeżeli jesteś jednym z nich, jeśli podobają ci się nasze prace, skorzystaj z naszych usług.

Proponujemy powrót do starych, dobrych czasów, kiedy przedmioty, jak te które tworzymy, zapełniały salony starych dworów i pałaców, towarzyszyły ludziom w ich radościach i smutkach, upamiętniając najważniejsze momenty życia.

Pracownia
Olga Style wytwarza wyroby rzemiosła artystycznego w zakresie odlewnictwa metali. Wykonujemy wyroby ze złota, srebra, brązu i mosiądzu.

Katalog naszych wyrobów obejmuje rzeźby, popiersia, żyrandole, kandelabry, kinkiety, lampy, patery, dzbany, wazony, stoły, świeczniki, żardiniery, wazy, konsole i szachy.

Wykonujemy kopie istniejących przedmiotów zabytkowych oraz tworzymy współczesne rzeźby i przedmioty dekoracyjne, których projekty i modele wykonywane są w naszym studiu projektowym. Realizujemy zamówienia na przedmioty pamiątkowe i okolicznościowe, tj. statuetki, nagrody i upominki, na których możemy umieścić logo firmy, dedykację lub dowolny tekst.

Do zdobienia wyrobów używamy kryształu oraz porcelany. Stosujemy techniki witraży oraz emalii. Wykorzystujemy naturalne kamienie : granit, marmur, malachit, turkus, lapis lazuli, bursztyn i onyks. Wszystkie nasze wyroby są ręcznie cyzelowane i patynowane. Mogą być pokrywane galwanicznie czystym złotem lub srebrem.

Przy zamówieniach indywidualnych wykorzystujemy rysunki, zdjęcia lub modele dostarczone przez klienta i odtwarzamy gotowy wyrób. Nasze metody formowania nie uszkadzają powierzonych nam wyrobów. Możemy wykonać dowolną ilość kopi z powierzonego nam modelu. Wielkość i kształt nie stanowią ograniczenia i nie zmieniają  jakości gotowych wyrobów. Gwarantujemy wyłączność na wykonanie wyrobu według wzoru powierzonego nam przez klienta. Bez zgody właściciela nie kopiujemy wyrobów.

Oferta specjalna naszej firmy obejmuje ekskluzywne zestawy szachów wykonywane na specjalne zamównienia. Tematyka szachów nawiązuje do znanych wydarzeń historycznych zarówno ogólnoświatowych, jak i lokalnych. Figury szachowe oraz ozdoby płyty szachownicy wykonane są ze srebra lub złota, zdobione kamieniami szlachetnymi. Płyta szachownicy zrobiona jest z onyksu.

Realizujemy wykonanie kompletnego wyposażenia całych obiektów, tj. kościołów, pałaców, rezydencji, zabytkowych domów i restauracji.Zapraszamy  do korzystania z naszych usług.

AddThis Social Bookmark Button