Lebo
Lebo Lebo Lebo Lebo

Lebo

Kategoria: Odzież Męska

Paw. H 142

tel. 501 134 104

www.lebo-garnitury.pl

 

Jesteśœmy firmą rodzinną, działającą na rynku od 1994 roku. Od początku skoncentrowaliœmy się na produkcji garniturów męskich. Z czasem rozszerzyliœmy naszą ofertę o kurtki i płaszcze męskie. Nasza działalność ukierunkowana jest na zaoferowanie naszym klientom produktu wysokiej jakoœci i w przystępnej cenie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby charakteryzowały się wzorowym wykonawstwem, modnym krojem oraz funkcjonalnoœścią. Wieloletnie doświadczenie w branży odzieżowej oraz wykwalifikowana kadra pracowników pozwala nam ten cel realizować. Całośœć naszej produkcji jest sprzedawana we własnych salonach firmowych. Staramy się, aby miła i profesjonalna obsługa pomogła państwu w profesjonalnym doborze ubrania.
Regularny kontakt z klientem umożliwia dostosowanie naszej oferty do zmieniających się trendów w modzie męskiej. Jesteœśmy otwarci na sugestie ze strony naszych klientów, ponieważ pozwala nam to wyjœść naprzeciw ich oczekiwaniom.

Dbamy również o Klientów, którzy szukają nietypowych rozmiarów. Istnieje możliwośœć uszycia garnituru na zamówienie, poprzez wprowadzenie korekt w kroju dostosowanych do sylwetki Klienta, lub uszycie całkowicie na miarę.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu firmowego. Miła i fachowa obsługa pomoże Państwu w dokonaniu wyboru z szerokiej gamy naszych wyrobów.

 

Oferujemy Państwu:

- Garnitury szyte na miarę, dopasowane do budowy ciała,

- uniformy dla firm, garnitury dla pracowników,

- kolekcje specjalne szyte na zamówienie.

 

Zapraszamy.

AddThis Social Bookmark Button