Outlet 44
Outlet 44 Outlet 44 Outlet 44 Outlet 44

Outlet 44

Kategoria: Odzież Męska

Paw. G 41,42,63,64

tel. 662 374 372

www.outlet44.pl

 

Firma prowadzi sprzedaż detaliczną od września 2010 w formie stacjonarnych sklepów outletowych. Od sierpnia 2011 rozpoczęliśmy również w Internecie Wszystkie rzeczy oferowane w naszych sklepach są fabrycznie nowe oraz posiadają oryginalne metki.

Posiadamy szeroki asortyment odzieży zarówno męskiej jak i damskiej wielu światowych marek takich jak Pierre Cardin, Jupiter, Camel Activ, Mephisto, Treck&Ravel, Massimo Dutti, Catbalou, Fracomina, Otto Kern, Tommy Hilfiger, Lee, Wrangler oraz wiele innych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dbając o naszych klientów dokładamy wszelkiej staranności aby towar oferowany w naszych sklepach był jak najwyższej jakości a nowe dostawy były realizowane tak często jak tylko to jest możliwe.

Jeśli chcą Państwo być na bieżąco z nowościami oraz atrakcyjnymi promocjami w naszych sklepach prosimy o zapisania się do naszego newslettera.

Dogodne lokalizacje sklepów w centrum handlowym Marywilska 44 i w centrum handlowym Maximus oraz długie godziny otwarcia powodują że zakupy w naszych sklepach to czysta przyjemność.

AddThis Social Bookmark Button