Giacomo Conti
Giacomo Conti Giacomo Conti Giacomo Conti Giacomo Conti

Giacomo Conti

Kategoria: Odzież Męska

Paw. 130

tel. 513 100 748

 

Giacomo Conti - moda biznesowa szyta na miarę Twoich marzeń

Garnitury, marynarki, koszule, krawaty i dodatki marki Giacomo Conti to ubrania o prawdziwie "włoskiej osobowości". Moda biznesowa & casual w wersji GC łączy dyskretną elegancję i siłę ponadczasowej klasyki z awangardowym designem oraz nowoczesnymi formami. Twój rewelacyjny wygląd to nasza praca. Pozostajemy wierni najwyższym standardom eleganckiego krawiectwa wzbogacając je o designerskie formy i stylowe wzornictwo.

Projektujemy po to, aby Twój wygląd zachwycał na ulicach, w biurze, na biznesowych spotkaniach oraz gdy zapominasz o pracy i dobrze się bawisz.

Italy made in Poland

Kolekcje Giacomo Conti zmieniają polskie ulice i rzeczywistość biznesową w najmodniejsze zakątki Mediolanu. Ta stylowa metamorfoza to zasługa najwyższej jakości tkanin, dbałości o detale oraz przede wszystkim zaawansowanych technik krawieckich, które przenoszą w rzeczywistość wizje naszych projektantów.

Nowy wymiar klasyki

Giacomo Conti w 100% odzwierciedla upodobania naszych Klientów i podąża za obowiązującymi trendami, ale to nie wszystko. Zawsze proponujemy więcej. Dlatego w naszych sklepach znajdziesz ponadczasową klasykę, awangardową modę biznesową oraz eleganckie ubrania w wersji casual w unikalnym stylu Giacomo Conti.

Moda pod krawatem & po godzinach

Proponujemy zapiętą na ostatni i zawsze elegancki guzik modę biznesową & casual. Ubrania z dedykowanych kolekcji Giacomo Conti przyciągają spojrzenia i sprawiają, że mężczyźni zachwycają swoim wyglądem w każdej sytuacji - od oficjalnego spotkania, przez przyjęcia, aż po spacer, zakupy i kolację we dwoje.

 

Kup garnitur i wygraj podróż poślubną na Wyspy Kanaryjskie!

Po zimie nadchodzi wiosna, a wraz z nią zaczyna się sezon na miłość i… śluby. Wiele par zaczyna przygotowania do swego szczególnego dnia nierzadko zaciskając pasa, by funduszy starczyło na wszystko lub prawie wszystko – o romantycznej podróży poślubnej w egzotyczne miejsce wielu nowożeńców może jedynie pomarzyć. Na szczęście, marzenia czasem się spełniają…

Dla wszystkich Klientów przygotowujących się do ślubu, salon mody męskiej GIACOMO CONTI przygotował akcję, w której stawką jest właśnie podróż poślubna marzeń:

tygodniowy pobyt w czterogwiazdkowym ClubHotel Riu Buena Vista na Wyspach Kanaryjskich.

Wystarczy zakupić garnitur ślubny w salonie GIACOMO CONTI w terminie 1.01.2013 - 25.07.2013, zachować paragon zakupu, polubić fanpage http://www.facebook.com/GiacomoPL oraz dodać wspólne zdjęcie, które najlepiej obrazuje łączące partnerów uczucie.

Więcej szczegółów na http://slub.giacomo.pl/

AddThis Social Bookmark Button