Prestige Cafe

Prestige Cafe

Kategoria: Gastronomia

Paw. Pasaż główny w centrum hali

tel. 505 518 219

www.prestigecafe.pl

mail: kontakt@prestigecafe.pl

 

Gdzie nas znajdziesz

Nasza kawiarnia to wyspa w kształcie owalu usytuowana w głównym pasażu Centrum Hal Targowych Marywilska 44 przy ul. Marywilskiej 44 w Warszawie (dzielnica Białołęka). Aby obejrzeć galerie naszego Centrum zapraszamy na www.marywilska44.waw.pl Będąc na miejscu w stronę naszej kawiarni skierują Państwa mapy na rollupach usytuowanych w różnych halach lub reklama dźwiękowa.

 

Wystrój

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 7 niespotykanych stolików tworzących połączenie mosiądzu, szkła oraz naturalnej ziarnistej kawy oraz ponad 30 wygodnych foteli w tym 8 hokerów barowych. Kolorystyka jaka dominuje to heban, ecrue oraz fiolet, w której z powodzeniem wyciszą się Państwo po ciężkim dniu przy filiżance wyśmienitej włoskiej kawy Lavazza.

 

Najwyższa jakość

Wszystkie produkty które oferujemy w naszej kawiarni pochodzą od cenionych na rynku producentów. Nasze przepyszne lody produkowane są na komponentach włoskiej firmy COMPRITAL dzięki czemu jakościowo nasze lody zostawiają daleko w tyle znane marki sieciowe. My nie sprzedajemy na ilość liczy się dla nas zadowolony klient, których z każdym dniem przybywa. Ciasta oraz ciastka wykonywane są z naturalnych składników bez dodawania jakichkolwiek ulepszaczy które mogłyby zagrozić smaku. Zapraszamy do subiektywnej degustacji w naszym lokalu.

 

Niska cena

Pomimo, iż jakość naszych produktów jest na najwyższym poziomie nie chcemy aby nasza oferta była droga. Wręcz przeciwnie, chcemy aby na wyśmienity smak było stać wszystkich klientów CHT Marywilska 44 dlatego ceny w naszej kawiarni są niespotykanie niskie. Przykładowo cena espresso to jedyne 5zł a porcja sernika lub szarlotki to tylko 3zł więcej. Całą oferta dostępna w zakładce menu. Zachęcamy również do sprawdzenia naszych cen na indywidualne imprezy okolicznościowe w DOSTAWA.

 

Godziny otwarcia

Nasz ekspres grzejemy codziennie od godziny 9 do 18.

 

Zapraszamy!

AddThis Social Bookmark Button